دسته
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 1614
تعداد نوشته ها : 3
تعداد نظرات : 1
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان

سلام

ابراهیمی سوم - سوریان سوم

آخرین اخبار از انتخابات اینترنتی برترین کشتی گیران آزاد و فرنگی کار جهان حاکی از آن است که سعید ابراهیمی با کسب 15.7 درصد آراء به جایگاه سوم برترین آزادکاران جهان صعود کرده و حمید سوریان نیز همچنان در جایگاه سوم قرار دارد.

به گزارش خبرنگارمهر، انتخابات اینترنتی برترین کشتی گیران آزاد و فرنگی کار جهان از اوایل هفته جاری در سایت فدراسیون کشتی روسیه آغاز شده تا طی آن علاقمندان به این رشته ورزشی از سراسر جهان، کشتی گیر مورد علاقه خود را از بین 10 آزاد کار و 10 فرنگی کار بعنوان برترین های این رشته ورزشی انتخاب و معرفی نمایند.

براساس این گزارش، در این انتخابات و در رشته فرنگی نام 10 فرنگی کار اعم از حمید سوریان از ایران، دیوید بدینادزه از گرجستان، فرید منصوراف از آذربایجان، یاوور یاناکیف از بلغارستان، الکسی میشین از روسیه، راماز نوزادزه ازگرجستان، میجاییل لوپز از کوبا، باریف از روسیه، چول پارک یون از کره و نیکولای گئورگوف از بلغارستان وجود دارد که تاکنون الکسی میشین از روسیه، فرید منصوراف از آذربایجان و حمید سوریان از کشورمان به ترتیب با اخذ 2997، 2978 و 1241 معادل 36 ، 8/35 و 9/14 درصد آراء در جایگاههای اول تا سوم قرار دارند.

در رشته آزاد نیزسعی ابراهیمی ازکشورمان، بسیک کودوخوف از روسیه، ماولت باتیروف روسیه، رمضان شاهین از ترکیه، ماخاچ مرتضی علی اف از روسیه، گئورگی کتایف از روسیه،گاتسالوف از روسیه، بلال ماخوف از روسیه، الکسیس رودریگرز از کوبا،ابراگیم الداتوف از اوکراین نیز 10 آزاد کاری هستند که نامزد دریافت عنوان برترین آزاد کار جهان شده اند.

تاکنون دراین نظر سنجی اینترنتی رمضا شاهین از ترکیه، بلال ماخوف از روسیه و سعید ابراهیمی از کشورمان به ترتیب با اخذ1559 ، 1410 و 1172 رای و کسب 9/20 ، 9/18 و 7/15 درصد آراء به ترتیب در جایگاه اول تا سوم جدول قرار دارند.

قراراست روز اول دسامبر و پس از اتمام مسابقات تیم‌ به تیم زسکا کاپ درمسکو از برترینهای این انتخابات اینترنتی با اهداء جوایزی ویژه تقدیر به عمل آید.

رأی بدهید

خبرگزاری مهر


دسته ها :
سه شنبه بیست و دوم 8 1386
X